Sevgiliye Tatlı Sözler

Sevgiliye Tatlı Sözler

Sevgiliye Tatlı sözler, Sevgiliye söyleyip, onları özel hissettirecek söylenecek o kadar çok söz var ki şimdi bunların bazılarını sizlerle paylaşalım.
 • Aşkı bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek; ben seni sen de aramış, ben artık sen olmuşum.
 • Sen geleceğimizin mutluluğu, mazimin unutulmaz insanı olarak kalacaksın. Sevgilim seninle ben bir ömür tarihlerde var olacağız,ve daima tarih yazacağız.
 • Otururken bir anda gözlerin gelir aklıma. Ya aklım adında ya hayalin karşımda, ya sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum. Yada çok seviyorum, seni ya sevmek çok güzel; ya da sevilen sen olunca çok özel.
 • Rüzgarlar olabildiğine hırçın esiyor, yağmur alabildiğine inatçı... Yanıyor yüreğim olanlara inat, sanki bir liman oldu gözlerin, gözlerim gözlerin gibi huzurlu bir liman arıyor.
 • Sen hiç denizlerin dibinde bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkansız değil mi? Çünkü ben senin gözlerine bakınca gördüm koskocaman cenneti, seni sende gördüm sevgili.
 • Hüzünle süzülen bir damla yaş olmak isterdim. Gözlerinden başlayıp, yanaklarından akıp, dudaklarında ölmek için. Seni sevmek için senden bile vazgeçerdim.
 • Gecemi insanı hüzünlendiren, yoksa insan mı hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gece midir beni sana düşündüren, yoksa ben mi seni düşünmek için her gün geceyi bekleyen.
 • Allahtan dediğim tek dileğim göklere uzanan ellerim sensin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, aklımdaki umutsun. Sen yaşadığım ömür, Allah'ın bana verdiği en güzel hediyesin, ne yaparsan yap kalbimde tek sensin.
 • Uçsuz bucaksız bir şehrin içinde kayboldum bebeğim. Hadi gel, gözlerinde sıcaklığını bu şehirde buldum. Bu şehir sensiz çekilmez sevgilim, adını ömrüme yazdım. Adam ol gel yeter.
 • Rüzgarlı bir günde yağmurun damlaların pencerene vurduğu soğuk bir gecede, yatağına uzanıp umut ettiğin ve olsa dediğin ne varsa bütün güzellikler seninle olsun sevgilim. Bu güzellikler arasında ben de olmak isterim.
 • Hayatım bütün güzelliklerini gör ama hiçbir şey için sakın üzülme. Kırılsanda, ağlasan da belli etme. Bir gün sevgilinden ayrıldığında sevindireceğine gülüşünle cezalandır. Onu bir ömür sensizliğe mahkum et ki seni bir daha asla unutmasın.
 • Yanağından düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, hissettiğinde bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen yönünü rüzgara dön. O rüzgarın içinde beni ara, çünkü ben sadece oradayım.
 • Aşk seninle değilse ağlamaya değmez. Hayat güzel, ömür kısa sen varsan yaşamaya değer. Ben sensiz kaldıysam ölmeye değer. Ölüm güzelse eğer, seni seviyorum de bana yeter.
 • Aşk kanatlı bir kuştur, yakalayanın olur anca. Yakalarsan eğer onu kafesi değil, kalbine yerleştir. Çünkü o ancak senin aşkınla yaşar.
 • Duman duman aşkın tütüyor içimde. Ateşte sen oldun bütün bedenim yanıyor. Bir tanem senin gözlerinde buldum sevdayı, sen ben de ben sendeyim bir tanem.
 • Benden sıkılırsan bir gün sakın seni bırakma. Sen beni bıraksan da sözümden dönmeyeceğim. Aşkıma karşılık vermesen bile, senden başkasını sevmeyeceğim. Bunu hiçbir zaman unutma senden başkasını görmeyeceğim.
 • Sen deprem gibi girdin gönlüme, fay hattı çizdin yüreğime, enkazlar bıraktın üzerine kalbimin. Artan depremler gibi devam etmektesin, özlenmektesin bir tanem, bil ki hep kalbimdesin.
 • Aklıma her geldiğinde gözlerim dolar, bir hayalin içerisinde bilinmez bir duygu sarar bütün bedenimi, birden seni görürüm bu hayalin içerisinde. Gözlerim yaşla dolarsa seni sevdikçe....
 • Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını sen güllerden bile güzelsin. Sevgi o kadar büyük ki özgürlük kadar güzelsin. Bir gülsen sen dünyalara bedelsin.
 • Yanımdaki her nefes nefesine eklensin. İçimdeki her nefes hayalinle demlensin. Bırak bu gönlüm senin varlığınla renklensin. Sen benim gönlümde yaşadıkça bil ki en değerlisin.
 • Acımak sevgi değildir, üstünlüğüdür her şeyin. Hoşgörü sevgi değildir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık aşk değildir, gereksinim karşılar. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabullenmektir. Sevgi var olmaktan haz duymaktır. Sevgi eşitliğin duyulmasıdır ve sevgiyi seni seviyorum demesini bilmektir.
 • Yaşamaya sözlü, ölüme nişanlıyız. Tesadüfen geldik bu dünyaya, mecburen yaşıyoruz. Senden önce vardım, senden sonrasını yok sayıyorum.
 • Dünya kadar derdin olsun, senin gibi yarim olsun. Kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun. Para, şöhret elinde olsun, tatlı dilin benim olsun. Sensiz geçen yüz yıl yok olsun, seninle geçen bir günüm olsun.
 • Serseriyim sokaklarda gezerim. Serseriyim adam gibi severim. Bana bir adım gelene ben bin adım giderim. Dinle güzel kız serseri ağlamaz, serseri bir kayboldu mu onu kimse bulamaz. Şimdi anlıyorsun ya asi kızı hiç kimse serseri gibi birini sevip de aşık olamaz.

Son Güncelleme : 10.01.2021 18:25:22
Sevgiliye Tatlı Sözler ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Herkese açık dizin kaynağımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Sevgiliye Tatlı Sözler Yorumları

şifre Kırmızı sayı

0 Yorum Yapılmış "Sevgiliye Tatlı Sözler"

Kayıtlı yorum bulunamadı ilk yorumu siz ekleyin
Fırında İrmik Tatlısı
Fırında İrmik Tatlısı
Fırında İrmik Tatlısı, Şerbetli tatlılar Osmanlı'dan günümüze kadar gelen tatlılardır. Talıların birçok çeşidi vardır. Bunların en başında baklava, kadayıf ve revani gelmektedir. Bu tatlılar her evde yapılır ve her damağa hitap eder. Tatlıların kalor...
Etimek Tatlısı İrmikli
Etimek Tatlısı İrmikli
Etimek tatlısı irmikli, etimek tatlısı çok sevilen gösterişli bir tatlı olmasına rağmen bir o kadar da kolay olan bir tatlıdır. Muhallebisi yapıldı mı tatlı hazır demektir. Hazır olarak alınan etimeklerin üzerine şerbet dökmeyi işten bile saymıyorum....
Bisküvili Tatlılar
Bisküvili Tatlılar
Bisküvili Tatlılar, Pratik yapımı ile ev hanımlarının kurtarıcısı olan bisküvili tatlılar oldukça pratik ve maliyeti düşük tatlılardır. Bisküvi ile her bütçeye uygun çeşitli tatlılar yapmak mümkündür. Özellikle çocuklar için büyük bir lezzet dünyası ...
Galeta Unlu Tatlı
Galeta Unlu Tatlı
Galeta Unlu Tatlı, Bu tatlı diğer adı ile Kıbrıs tatlısı olan ve içinde galeta unu olduğu kesinlikle anlaşılamayan, şerbetli tatlılar arasında oldukça rağbet gören bir tatlıdır. Hindistan cevizi ile şerbetin eşsiz uyumu ile ortaya çıkan bu lezzet her...
Hamur Tatlıları
Hamur Tatlıları
Hamur Tatlıları, Türk toplumu olarak hamur tatlılarına karşı büyük bir ilgi vardır. Bu nedenle birbirinden lezzetli ve mükemmel yüzlerce hamur tatlısı çeşitleri hazırlanarak yediden yetmişe herkesin damak tadına uygun olan hamur tatlı tarifleri arası...
Haşhaşlı İrmik Tatlısı
Haşhaşlı İrmik Tatlısı
Haşhaşlı irmik tatlısı: Haşhaş yemeklerde ve tatlılarda kullanılan bir bitkinin parçasıdır. Tatlılarda en çok kek tarzı olanlarda kullanılır. böreklerde kullanılır.Haşhaşlı irmik tatlısı malzemeler:3 adet yumurta1 su bardağı sıvı yağ1 su bardağı süt1...
Çikolatalı Etimek Tatlısı
Çikolatalı Etimek Tatlısı
Çikolatalı Etimek Tatlısı, Etimek oldukça sevilen, hem çerez niyetine yenilen, hemde diyet yapanlar için oldukça tercih edilen bir üründür. Son yıllarda etimek tatlı çeşitleri de oldukça popüler hale gelmiştir. Bir çok kişinin tavsiye ettiği, benimde...
Cevizli Gül Tatlısı
Cevizli Gül Tatlısı
Cevizli gül tatlısı, hem lezzetiyle damaklarda eşsiz bir lezzet olma özelliğinde hemde şekli ile oldukça dikkat çeken ve görsellikle yeme isteğini arttıran pratik bir tatlı çeşididir. Bayanlar devamlı olarak şerbetli tatlıların pek çok çeşidini menül...
Çikolatalı İrmik Tatlısı
Çikolatalı İrmik Tatlısı
Çikolatalı irmik tatlısı, hem görselliği ile hem de damaklarda eşsiz bir tat bırakan lezzeti ile sevilen tatlı türlerinden biridir. Çikolatalı tatlılar herkesin dikkatini çeken ve severek yediği lezzetlerin arasındadır. Ancak bu anlatacağımız tarifte...
Havuç Tatlısı
Havuç Tatlısı
Havuç tatlısı, Havuç, dünyada ekilen son derece önemli bir sebze çeşididir. Bu güzide sebzemizi, ülkemizin her bölgesinde yetiştirmek mümkündür. İnsan vücuduna faydalarını saymakla bitiremeyiz. İnsan vücuduna çok etkili olan bu sebze, özellikle çocu...
Fındıklı Gül Tatlısı
Fındıklı Gül Tatlısı
Fındıklı gül tatlısı, Genellikle tatlılar bizim için vazgeçilmez bir lezzettir. Hele de oruç tuttuğumuz zaman iftardan sonra tatlı yemediğimiz akşam yoktur bence. Hele ki şerbetli tatlılar bizim için vazgeçilmez bir lezzettir. Bugün hem görüntüsü çok...
Çilekli İrmik Tatlısı
Çilekli İrmik Tatlısı
Çilekli İrmik Tatlısı, Türkiye'de ve pek çok orta doğu ülkelerinde yaygın bir tatlı çeşididir. Tatlının bir çok farklı ülkelerde birçok çeşidi vardır. Türk mutfağında özellikle helvası yaygındır. Temel malzemeleri irmik, şeker, yağ, kaymak ve süttür,...

 

Sütlü İrmikli Tatlı
Peynir Tatlısı
Renkli İrmik Tatlısı
Tavuk Göğsü Tatlısı
Kuru İncirli Tatlı
Vişneli İrmik Tatlısı
Bohça Tatlısı
Cevizli İrmik Tatlısı
Sütlü Kabak Tatlısı
Tahinli Kabak Tatlısı
Kemalpaşa Tatlısı
Tatlı Tarifleri
Çikolatalı Sütlü Tatlılar
Hafif Tatlı Tarifleri
Sarma Tatlısı
Gül Tatlısı
İmam Sarığı Tatlısı
Bisküvili İrmik Tatlısı
Fırında İrmik Tatlısı
Etimek Tatlısı İrmikli
Bisküvili Tatlılar
Galeta Unlu Tatlı
Hamur Tatlıları
Haşhaşlı İrmik Tatlısı
Çikolatalı Etimek Tatlısı
Cevizli Gül Tatlısı
Çikolatalı İrmik Tatlısı
Havuç Tatlısı
Fındıklı Gül Tatlısı
Çilekli İrmik Tatlısı
Popüler İçerik
Tatlı Tarifleri
Tatlı Tarifleri
Tatlı Tarifleri, Ülke olarak tatlıya düşkün bir milletiz. İnsanlarımızın vücut şekillerini bile tatlılara benzetiriz. Örnek verecek olursak; baklava ...
Çikolatalı Sütlü Tatlılar
Çikolatalı Sütlü Tatlılar
Çikolatalı Sütlü Tatlılar, Ülkemizde sayısız çikolatalı tatlı çeşitleri vardır. Bizim insanlarımız çikolatayı yemeyi severler. Hele de bu çikolatala...
Hafif Tatlı Tarifleri
Hafif Tatlı Tarifleri
Hafif Tatlı tarifleri, Hafif tatlılar sağlık açısında oldukça daha sağlıklıdır. Kalori bakımından az değerlere sahip olduğu için kilo alınmasına sebep...
Sarma Tatlısı
Sarma Tatlısı
Sarma Tatlısı, Tatlılar, Osmanlı'dan günümüze gelmiş en şahane lezzetlerdir. Bayram, düğün ve özel kutlamalarda kesinlikle ilk başta yerini almış olan...
Gül Tatlısı
Gül Tatlısı
Gül tatlısı, şerbetli bir tatlıdır. Şeker bakımından yoğun olduğu için bira ağır bir tatlıdır. Ancak tatlı severlerin iştahla tükettiği tatlılar aras...
İmam Sarığı Tatlısı
İmam Sarığı Tatlısı
İmam sarığı tatlısı, ismi aslında tuhaf gelse de ilk duyduğunuzda oldukça lezzetli bir tatlıdır. Sarık şeklinde daha doğrusu renk ve görünümünde olduğ...
Bisküvili İrmik Tatlısı
Bisküvili İrmik Tatlısı
Bisküvili İrmik Tatlısı; Bisküvili tatlılar hem hafif yapısı hemde lezzeti ile her zaman ilgi gören tatlılardan olmuştur. Neredeyse tüm bisküvi şekill...
Popüler İçerik Son Forum Konuları Yardım Sayfaları  
Cevizli Gül Tatlısı
Çikolatalı İrmik Tatlısı
Havuç Tatlısı
Fındıklı Gül Tatlısı
Çilekli İrmik Tatlısı
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Son Forum Konuları
Yardım Sayfaları
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Sitede yer alan haber ve içeriklerin tüm hakları saklıdır ve buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. Buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.
Ağustos - 2022